Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

AUDI A8 3.0 2004 1VIT RKS FULL OPSION

6,300.00 €
Publikuar: 2019/08/16 07:02:06 GMT,

Prishtinë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Karburanti:
Diesel
Marshi:
Automatik
Viti prodhimit:
2004
Të kaluara:
220000-259000

Vetura posedon :
START STOP ME GISHT
KARRIKAT ME NXEMJE , MEMORIE DHE MASAZH
SHIBER
TEMPOMAT SHPEJTSI NE VOLLON + KOMANDA
XHAMAT BLIND 2x XHAMA
MUZIKA BOSE
SISTEMI ASF ( AUDI SPACE FRAME) KONSTRUKTI I VETURES ALUMIN


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni