Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

Shiten 2 kompjuter i7-6700 CPU @ 3.40GHz 3.40GHz

850.00 €
Publikuar: 2019/08/16 07:09:31 GMT,

Prishtinë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Shiten 2 kompjuter me keto performanca:

Processor: Intel(R) Core(TM) i7-6700 CPU @ 3.40GHz 3.40GHz
Nividia GeForce GTX 950
RAM: 16GB
HD SSD: 250GB


Kopmjuterat i kan nga 2 monitora te HP-se, njeri monitor eshte 22" dhe tjeteri 18". Gjithashtu kompjuterat jan te pershtatshum edhe per gaming.

Kush i blen te 2 kompjuteret i bejme zbritje.

Per me shum na kontaktoni ne nr 044199170


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni