Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

GOLF 4 1.9 TDI

3,500.00 €
Publikuar: 2019/10/08 18:03:10 GMT,

Viti
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Karburanti:
Diesel
Marshi:
Manual
Viti prodhimit:
1999
Të kaluara:
220000-259000

SHES GOLF 4 1.9 TDI 1999 NE GJENDJE PERFEKTE I PASTERT MRENA DHE JASHT POSEDON TEMPOMAT KLIMATRONIK FUNKSIONAL 4 XHAMA ME RRYM HIDRAULIK CENTRALL AIRBAG FELLNE ME GOMA TE REJA VOLLAN 3SH AIRBAG CD RADIO RKS I SKADUAR ETJ INFO 044 496 845


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni