Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

Ford Focus 1.8TDCi

2,550.00 €
Publikuar: 2019/10/08 18:05:51 GMT,

Gjilan
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Karburanti:
Diesel
Marshi:
Manual
Viti prodhimit:
2001
Të kaluara:
220000-259000

Ford Focus 1.8 TDCi Rks 6 Muj Vp 2001 , 1 Pronar Prej Doganimit , Motorr Trapa Tip Top , I Rujtem dhe i paster Brenda Jashta , Interierin e Rujtem , Radio origjinale , Gjama Ne Pull , servo Abs , 3 qelsa , Klim AC , Punon Ec Super Vetur e mirmbajtur gjithmon me Koh Me Gjitha Serviset TIP TOP,

044391642 NoKi Kamenic


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni