Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

Llaptop HP Pavilion g6 dhe HP Elitebook 8440p

300.00 €
Publikuar: 2019/10/08 18:15:10 GMT,

Gjilan
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Shiten dy llaptopa HP ne gjendje te rregullt, qmimi i hp g6 170euro, qmimi i hp elitebook 130euro. Per te dyt qmimi eshte 280euro.Qmimet jan pak te diskutueshme.

HP Pavilion g6 15.6" inch:
4GB RAM
Intel Core i5 3230m 2.60ghz dual core
465GB HDD
Intel HD Graphics 4000
1366x768 Resolution
Windows 10 Home


HP Elitebook 8440p 14"inch:
4GB RAM
Intel Core i5 M520 2.40ghz
230GB HDD
Intel HD Graphics
1600x900 Resolution
Windows 7
(verejtje: i mungojn shkronjat T dhe Y ne tastier)


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni