Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

Golf 7 1.6 TDI BTM

Me marrëveshje
Publikuar: 2019/10/11 17:57:33 GMT,

Pejë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Karburanti:
Diesel
Marshi:
Manual
Viti prodhimit:
2013
Të kaluara:
220000-259000

Shitet Golf 7 1.6 TDI Bluemontion i sa Po Ardhur nga Gjermonia Klimatronic ulse me nxemje komanda Ne Timon Censora Parkingu Para dhe Mbrapa vet parkus Librat e Servist rrypin dhomzor të ndrruar me 21 mi Km me Garati
045946060 045288299


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni