Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

RROLO PERDE

10.00 €
Publikuar: 2019/11/25 21:02:16 GMT,
DRAGODAN P.n.
Prishtinë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

U OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 10 EURO METRA KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET.
POR NQOFSE I MATIM TRANSPORTOJM DHE MONTOJM NE ATHER QMIMI ESHTE 13 EURO PER METER KATROR.
KETO PERDE JANE TE PERSHTATSHME PER SHTEPIA, LOKALE AFARISTE,ORDINANCA SALONE DARSMASH,SHTEPIA PUSHIMI RESTORANE ,SALLA TE KONFERENCAVE DHE ZYRE.
KEMI ZGJEDHJE TE NGJYRAVE DHE MATERJALEVE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN, KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE
ORARI I PUNES 7 GJER 23 GJDO DIT.,
NQOFSE E VLERSONI KUALITETIN NA FTONI


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni