Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

GOLF 6 2.0 TDI 2009 153.000 KM DOGAN HOMOLOGIM

8.00 €
Publikuar: 2019/12/01 19:11:00 GMT,

Mitrovicë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Karburanti:
Diesel
Marshi:
Manual
Viti prodhimit:
2009
Të kaluara:
130000-179000

Shitet Golf 6 2.0 TDI I Ardhun nga Gjermonia Me Dogan dhe Homologim
Kilometra te garantuara 110PS
Gjendje Perfekte


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni