Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

Dhome me qera, ( cimere, femer), Lakrishte

50.00 €
Publikuar: 2020/01/04 10:16:29 GMT,
Lakrishte
Prishtinë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Meter katror:
80
Dhoma:
4
Ndertimi:
Ndertim i ri

Momentalisht kemi dy vende te lire (cimere), vlen vetem per femra, adresa ne lakrishte te pro credit banka, Qmimi 50 euro+ rryma dhe nxemjet e cila pjestohet me banueset te tjera. Banesa eshte e mobiluar, lavatriqe, wifi, banjo dhe kuzhina e perbashket me banueset tjera, gjithashtu posedon edhe nxemje qendrore. Tel per kontakt +38344121310 + viber dhe +38344985057 + viber


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni