Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

Shitet banesa ne lagjen Mati, Pozhegu Brothers

34,000.00 €
Publikuar: 2020/01/04 21:06:00 GMT,
Rr.Qamil Bala, Bregu I Diellit
Prishtinë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Meter katror:
38
Dhoma:
1.5
Ndertimi:
Ndertim i ri

Ofrohet per #shitje banesa ne lagjen Mati, Pozhegu Brothers

| 34.000€ | 38m2 |

Çmimi i negociueshem

_
Ofrohet per shitje banesa e cila gjendet ne katin e III, ne kuader te kompleksit Pozhegu Brothers.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobilje te reja dhe ofron kushte komode per banim.
Perveç nje dhome banesa posedon edhe nje hapesire tjeter e cila mund te shfrytezohet si garderob apo edhe per diçka tjeter.
Gjendet ne katin e III, eshte ne nje nga komplekset me te mira dhe me cilesi te larte ndertimi.
Banesa eshte e pajisur me flete poseduese dhe nevojitet vetem aplikimi per tu pajisur me te.

_
✆+ 383 (49) 755 554
✆+ 383 (44) 260 571
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com

"Campus Patundshmeri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni