Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

Macbook Pro 2018 15” Space Gray 256SSD

Me marrëveshje
Publikuar: 2020/01/05 10:48:41 GMT,

Prishtinë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Shitet Macbook Pro 2018 15”
Space Gray/ 2.2Ghz 6C/ 16GB/ Radeon Pro 555x/ 256GB
Llaptopi ka vetem 18 cikle te baterise, dhe eshte i po sa hapur nga kutia. Vjen me kuti dhe paisjet e tjera percjellese.
Per kontakt 049-22-42-42 ne Viber/ Whatsapp.
Posedoj edhe lloje te tjera te apple devices, si macbook pro, macbook air, apple watch etj.


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni