Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

MERCEDES-BENZ ,, E350CDI,Avangard FULL2010__1450

14,500.00 €
Publikuar: 2020/01/07 11:22:11 GMT,

Mitrovicë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Karburanti:
Diesel
Marshi:
Automatik
Viti prodhimit:
2011
Të kaluara:
130000-179000

•Shitet Mercedes Modeli E350 Disel 3.0L•

* Viti 2011*
* Motorri 3.0 Diesel 170Kw(231ps)100km/6.5L*
* Marsh Automatik 7G Tronik *
* Kilometra te garantuara 170.000km▪️*
* Distronik dhe pasqyre me sinjal tejkalimi*
* Timon me komanda dhe shpejci marshi F1*
* Klima Tronike 4 Zonale para dhe pas*
* Ulse me komande dhe me nxemje*
* Radio CDRecording dhe Navigation Kosoves*
* Senzor parkimi Kamer para dhe pas*
* Xhamin e par me ngrohje*
* Dy Qelsa histori servisi*
* Fellne 18 me Goma te dimrit modelit 2017*
______________________________________________
* Vetura ka gjendje perfekte sevis te kryer total me nje fjal osht e gatshme per cdo lloj prove
Perkthimi behet menjeher. Nuk ka asi pengese apo hipotek


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni