Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

Škoda Fabia 1.4 TDI 2010 Pa Dogan

3.00 €
Publikuar: 2020/01/13 17:49:34 GMT,

Prishtinë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Karburanti:
Diesel
Marshi:
Manual
Viti prodhimit:
2010
Të kaluara:
180000-219.000

Šhkoda Fabia 1.4 Tdi Pa Dogan i sapo ardhum nga Gjermania viti 2010 liber servisit km 180 mi Garantume dhe liber servisit gomat e dimrit etj.
Kontakt/Nr: 049 758 458 ☎️
049 544 589 ☎️


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni