Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

Opel Astra 1.7 Cdti 2008

4,550.00 €
Publikuar: 2020/01/31 16:35:30 GMT,

Prishtinë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Karburanti:
Diesel
Marshi:
Manual
Viti prodhimit:
2008
Të kaluara:
180000-219.000

Tel 044 647 279 +38344647279 Viber
Shitet Opel Astra 2008 1.7 Cdti i Doganuar rks

Vetura esht E Regjistruar Deri muajin e 7.2020

Ngjendje shum te Mir

\Perkthimi behet Meniher Nuk Esht ndonje Hipotek

Nese ju nevojitet nje Vetur FAmilajre Esht Kjo

`Vetura esht ne gjendje ekstrem te rregullt teknike dhe optike
Motorri 1.7 CTdi ne gjendje prefekte ka start te jashtzakonshem. Tshpejt
Vetura esht e shtrenguar si ne trapa dhe ne pergjithsi nuk ndihet TIP TOP (Pa vrejtje)
Ne gjendje te garantuar tekinike.
Vetura esht shum e rujtne dhe e mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht interieri shum i paster pa gervishje. Ka vozitje te qet dhe te rehatshme esht shum praktik per qytet dhe rrug te gjata


Bateria ere e vendosur
Vetura posedon gomat e Mira
Katakteristikat:
-Navigacion-
-Gps-
-RAdio me Shanzher
-Klim Funksionale
-Airbag
-Centrall
-Hidraulik
-Xhamat Elektro
-Xenxor-
-Karrikat me rregullim-Bezat Rekario.

Prishtin1
Qmimi eSht i mir Me ndrrim KA tjeter qmim


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni