Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

Gaming Center - komplet 16PC

1,600.00 €
Publikuar: 2020/02/12 20:04:58 GMT,

Pejë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Shiten komplet kompjuter per Gaming Center, te gatshem per te filluar biznesin tuaj.

16 PC - Shtepiza - 3Gb RAM, 80HDD dhe 160HDD, 1GB Grafik, Dual Core ose Core2Duo 2.4Ghz dhe 2.3Ghz
16 Monitora 19inch
8 Tavolina si ne Foto

CS:GO, CS 1.6, GTA4, Vice City, San Andreas, HALO, Left4Dead 2, Call Of Duty, Blur, FlatOut etj

Mundesi Ndrrimi.

Per me shum info na kontaktoni.


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni