Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

Ore samsung 46mm

380.00 €
Publikuar: 2020/02/12 20:21:23 GMT,

Prishtinë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Shitet ora samsung,e blere 420e,hala llastikat ne ekran si ka te hekt,eshte ora me e re e samsung,shum pak e perdorur.Eshte ore smart,lidhet me samsung dhe iphone dhe qfardo telefoni me bluetooth.I tregon notification,mat pulsin,tregon per levizje,shtypje atm,lartsi mbidetare,stres,gjithqka qe shikohet me telefon.Opcion me kod,si te hek nga dora aktivizohet kodi dhe smun te kete qasje askush ne ore,kur te vnon ne dor e shkrun kodin edhe se kerkon mo deri te hek prap. E mban baterin 3 dite,mundesi power saving deri ne 45dit.Mbushet me adapter.Mundesi ndrrimi me Iphone X te ruajtur.viber 043553555


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni