Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

CNC MORBIDELLI AUTHOR 503

Me marrëveshje
Publikuar: 2020/02/13 17:17:44 GMT,

Pejë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Shitet makina CNC MORBIDELLI AUTHOR 503 ne gjendje shum tmir pune e ardhur nga Zvicra .
Makina permban Qendër standarde e përpunimit CNC me 3 akse të kontrolluara dhe ndërrim automatik i mjeteve - Zona standarde e punës e CE për njësinë e bluarjes 2990 x 1050 mm sipërfaqe përpunimi për njësinë e shpimit 3148 x 860 mm Pranimi i pjesës së punës mm 80 Tabela punuese me 8 bare secila dhe 2 kupa thithje 3 boshti i kontrolluar: X 3270 mm - Y 1200 mm - Z 115 mm gisht elektrik 10 HP Lidhja ISO 30 me ndërprerës mjeti anësor me 10 pozicione Njësia e shpimit me 18 gishta vertikalë dhe 6 gishta horizontale një grup thikë në pompën me boshtin XV pompë vakumi Kontrolli elektronik Dimensionet TRITotal: mm 4400 x 2600 x 2300 h Pesha kg 3000
Bfocxh7zhn
Ju mirpret Gebe Company ne Pejë
Tel : 049304010


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni