Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

VW TOUAREG 3.0 TDI 4X4

6,900.00 €
Publikuar: 2020/03/22 13:38:30 GMT,

Prishtinë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Karburanti:
Diesel
Marshi:
Automatik
Viti prodhimit:
2006
Të kaluara:
220000-259000

Shitet dhe nderrohet
Vw Touareg 3.0 TDI
Automatik 4x4
Goma te dimrit
Gjendje extra te mir
Prishtine Auto Ch....


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni