Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

Bmw Serie 1 2.0 diesel

7,600.00 €
Publikuar: 2020/05/13 14:23:43 GMT,

Prishtinë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Karburanti:
Diesel
Marshi:
Manual
Viti prodhimit:
2010
Të kaluara:
180000-219.000

Bmw Serie 1 118d 2.0 diesel 143 PS
E sapodoganuar ne RKS e ardhur nga Zvicra dhe regjistrimi i pare ne Kosove te vlefshem deri ne muajin 01/2021
Ne gjendje teknike PERFEKTE
Mund ta provoni dhe testoni ne cilin do servis te autorizuar
Kilometra te garantuara me liber servisi dhe te gjitha serviset e perfunduara ne Zvicer
Veture ekonomike dhe shume e sigurt

•PAISJET:
•Klime
•Airbag
•Abs
•Esp
•Mbyllje qendrore
•Tempomat
•Bordkompjuter
•Komanda ne timon
•Shiber
•Xhama elektronik
•Pasqyre elektronike
•Pasqyre me nxemje
•6 shpejtesi
•Liber servisi
•2 qelsa

ÇMIMI:7.600€

KONTAKTO NE :
044-922-633 ~~~~~~ 044-240-801


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni