Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

Makina CNC - WEEKE Optimat BP 140

Me marrëveshje
Publikuar: 2020/05/13 14:25:30 GMT,

Pejë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Shitet Makina për perpunimin e drurit CNC.
WEEKE Optimat BP 140.
Makina posedon disa lloje te thikave dhe burgiave.
Makina është ne gjendje shum te mir e ardhur nga Zvicrra .
Ju mirpret GEBE COMPANY ne Peje.


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni