Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

Audi A6 3.0 TDI Quattro-Automatik-Full Opcione

14,900.00 €
Publikuar: 2020/05/16 12:43:27 GMT,

Prishtinë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Karburanti:
Diesel
Marshi:
Automatik
Viti prodhimit:
2011
Të kaluara:
180000-219.000

Audi A6 3.0 TDI Automatik Quattro 245 PS
Me dogane dhe regjistrim te vlefshem RKS-regjistrimi i pare ne Kosove
Viti i prodhimit:2011
Ne gjendje teknike PERFEKTE
I mirembajtun si ne enterier ashtu ne pamjen e jashtme pa verejtje
Mund ta provoni dhe testoni ne cilin do servis te autorizuar
i servisuar cdo here ne servise te autorizuar
Veture familjare dhe i garantuar per cdo gje
Full Paisje

PAISJET:
Klimatronik
Airbag
ABS/ESP
Mbyllje qendrore
Tempomat
Bordkompjuter
Komanda ne timon
Shpejtesit ne timon F1
LED- Xenon Bixenon
Keyless GO
Start/Stop
Ulese lekure
Ulese elektronike
Senzore parkingu
Senzore shiut
Senzore nates
Xhama elektronik
Pasqyre elektronike
Pasqyre me nxemje
Fellne me goma te reja

Kontaktoni ne:

044-922-633
044-240-801

Na gjeni edhe ne facebook dhe instagram:
@AutoBegolli


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni