Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

VW POLO 1.4, viti 2000

1,000.00 €
Publikuar: 2020/05/18 19:04:56 GMT,

Prizren
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Karburanti:
Benzin
Marshi:
Manual
Viti prodhimit:
2000
Të kaluara:
180000-219.000

Shes Veturen VW Polo e ardhur nga zvicrra
viti 2000, euronorm 4, km 214000, klima automatike
ne gjendje shum te rregullt, dhe e mirmbajtur
numri kontaktues Viber&Watzapp: +41798009168
Dhe. +38349159983


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni