Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

Shtepi ne shitje ne Lagjen Nici

Me marrëveshje
Publikuar: 2020/08/03 15:17:51 GMT,

Prishtinë
Bëje premium1 € per 3 dite ne vazhdim

Meter katror:
300 m2
Dhoma:
5
Ndertimi:
Ndertim i ri

Shtepi ne shitje ne lagjen nici, shtepija eshte 2 katshe dhe nenkulmi, shtepija i ka 300 m2 kati i par ka sallon, kuzhin, banjo, garazh, oborr 2 ari, ndersa kati i dyt i ka 3 dhoma gjumi dhe dy banjo, dhe nenkulmi e ka nje dhom. Shtepija e ka nxemjen qendrore me dru dhe rrym. viber: +38344311410

Agon
Real Prishtina
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Aleksander Moisiu 5 Tregoje në hartë
044311410


Kontakto pronarin

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të ngjashme

Fotografitë

Lokacioni

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni