Llogaria juaj

Përshëndetje
Kyçu në llogari

Menu

eBleva.com ©2017

Të gjithë përdoruesit e kësaja faqe i nënshtrohen kushteve të përdorimit. Të drejtat e rezervuara ©2017

+

Reklamë

Kategoritë

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni

Shpallje të sponzorizuara

Shpallje të sponzorizuara

Shpalljet e fundit

 • Skoda Rapid Dizell 1.6 Automatik 7 Shpejci DSG
  Me marrëveshje
  2020/03/28 19:04:28 GMT Prishtinë

  Škoda Rapid Automatik 1.6 Dizell 7 shpejci km 181645 te garantuara Viti 2014 i servisuar me rregull regjistrim deri ne muajin e 7 , 4 goma te reja te dimrit I servisuar edhe 8mi km Viber +41791313231 kosove 048488666

 • MERCEDES-BENZ B200 CDI MANUAL 2012 DOGAN &HOMOLGIM
  11,100.00 €
  2020/03/28 18:49:46 GMT Prishtinë

  MERCEDES-BENZ B200 CDI MANUAL 2012 DOGAN & HOMOLOGIM

 • BMW-X1 2012 X-Driver I Doganuar
  15,900.00 €
  2020/03/28 18:44:17 GMT Prishtinë

  Shes BMW-X1 SPORT 2.0 disel viti 2012 I Doganuar Automatic 147 kilometra te kaluera me liber te servisit te garantuera i ardhrut nga Zvicrra n gjendje te rregullt Full extra Nvigation,tempomat,klimatronic,bluetooth etj Gb

 • AUDI A4 2.0 TDI 2016
  14,500.00 €
  2020/03/28 18:38:35 GMT Prishtinë

  AUDI A4 2.0 TDI 2016

 • PEUGEOT 308 1.6 Hdi 2016
  8,999.00 €
  2020/03/28 18:27:58 GMT Prishtinë

  PEUGEOT 308 1.6 BlueHDI VITI I PRODHIMIT : 2016 TABELA RKS REXHISTRIMI I PARË NE KOSOVË NE GJENDJE SHUM TE MIRË GJITHA SERVISET E KRYERA RRYPI DHEMZORË ETJ.. LIBER SERVISI -6 SHPEJTSI -FELLNE -KOMANDA NE TIMON -TEMPOMAT -DRITA TE MJEGULLES -BORD KOMP...

 • Orë Samsung Gear S3 Frontier
  180.00 €
  2020/03/28 11:55:54 GMT Dardanë

  Shes oren (Smart Watch) Samsung Gear S3 Frontier . E perdorur per nje kohe te shkurt. Vje me paketim origjinal,xham dhe gome mbrojtese dhe rryp rezerve. Ndrrime nuk bej. Kontakt : Tel/Whatsapp/Viber +38343777309

 • Stevens 7X Lite Tour Rami XXL (MY 2019)
  599.00 €
  2020/03/28 11:54:17 GMT Dardanë

  Shitet Bicikleta me keto specifika. Stevens 7X Tour Lite (Mode i vitit 2019) Madhesia dhe lloji i rrotave : Oxygen Pro-D A19 28" Gomat : Schwalbe G-One 700c x30 Madhesia dhe lloji i Ramit : Alumin K1- XXL (61cm/24") Frenat : Shimano BRM6000 Disqet : ...

 • Maqin mallteri monofazore e sapo ardhur
  Me marrëveshje
  2020/03/28 11:52:44 GMT Vushtrri

  maqina asht e gatshme per pun komplet

 • Mini mikser betoni
  860.00 €
  2020/03/28 11:50:46 GMT Rahovec

  Mini mikser

 • Lenovo Ideapad 320 model 80XR 2018
  170.00 €
  2020/03/28 11:49:07 GMT Prishtinë

  Shitet lenovo ideapad 320 i vitit 2018 Intel Celeron N3350 / 1.1 GHz up to 2.4 GHz 4 GB RAM 500 HDD DVD-Writer 15.6" TN 1366 x 768 (HD) HD Graphics 500 Wi-Fi, Bluetooth Supported Flash Memory: SD Memory Card , MultiMediaCard , SDHC Memory Card , SDXC...

 • ZmadhuseMARRIOLA 3550W+Bufer JBL1000 W+2x50WZmadh
  250.00 €
  2020/03/28 11:46:54 GMT Drenas

  Kame ne shitje keto paisje per muzike: 1. MARRIOLA 3550 W = 120 euro 2. BUFER JBL 1000 W = 130 euro 3. ZMADHUESE nuk jan ma 4. Kabllot Komplet i jape me 250 euro!!! Te gjitha jane ne gjendje te mire I kame perdore vetem une! Te interesuarit shkruni n...

 • Macbook Pro 2017 i7 16ram 256SSD 2kartela grafike
  1,500.00 €
  2020/03/28 11:45:22 GMT Prishtinë

  Shitet Macbook Pro 2017 15” touchbar Silver/ 2.8Ghz/ 16GB/ Radeon Pro 555/ 256GB Eshte ne gjendje perfekte. Per kontakt 049-22-42-42 ne Viber/ Whatsapp. Posedoj edhe lloje te tjera te apple devices, si macbook pro, macbook air, apple watch etj.

 • Playstation 3 super slim ( 9 lojra )
  120.00 €
  2020/03/28 11:43:04 GMT Ferizaj

  PS3 eshte ne gjendje te rregullt , 3 kontrollera ,9 lojra

 • Super Gaming PC Intel GTX
  890.00 €
  2020/03/28 11:41:57 GMT Prishtinë

  CPU: Intel Core i5-9400F CPU COOLER: RGB GAMDIAS CHIONE E1A-120 GPU: MSI GeForce® GTX 1070 GAMING X 8G RAM: 1x RAM ADATA XPG SPECTRIX D41 16GB SSD: 120GB HDD: Seagate BarraCuda 1TB MB: ASUS PRIME H310M-K R2.0 - Intel H310 Case: Kolink Observatory RGB...

 • GeForce GTX 1070 GAMING X 8G
  250.00 €
  2020/03/28 11:40:31 GMT Prishtinë

  MSI GeForce® GTX 1070 GAMING X 8G NVIDIA® GeForce® GTX 1070 GeForce GTX 1070 GAMING X 8G GTX 1070 GAMING X 8G Kartela grafike eshte ne gjendje perfekte dhe punon shume mire e testuar ne lojra si, Dota2, CSGO, Fortnite, APEX dhe Pubg me shume info vib...

 • Mitsubishi ASX
  9,400.00 €
  2020/03/27 18:25:58 GMT Prishtinë

  Shitet Mitsubishi ASX. 1.6 Benzin shpenzimet shume te vogla kush e ka e din , qytet 7 -8 litra rrug qel 5.1-5.9 100% sapo doganuar ne RKS ,sigurim te evropes deri ne Janar, 228.000 km goma te reja te dimrit 2019 Vetura eshte tip top, viber. +47 411 0...

 • BMW 318d RKS 2012 Full
  13,300.00 €
  2020/03/27 18:23:59 GMT Gjilan

  BMW 318d , motori 2.0diesel , manual 6 shpejtsi , viti prodhimit 2012 , kilometra 184745 . Posedon: Head up display , xenon bixenon adaptive headlight , alarm Bmw professional , navigacion te madh , (sport+ , comfort , eco pro driving mode) , sport d...

 • Skoda Octavia 1.6 Dizell 2012 Mauel
  7,800.00 €
  2020/03/27 18:21:18 GMT Prishtinë

  Skoda Octavia Viti 2012 Dizell 1.6 Manuel Te kaluara 133 Mi te garantura. Pronari i Pare . Ne gjendje perfekt. Viber +41791313231 Kosove 048488666

 • Pikapi cady 1.9 disel
  1,400.00 €
  2020/03/27 18:18:30 GMT Gjilan

  Shitet pikapi cady 1.9 disel viti prodhimit 1999 ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike hargjimet e vogla 5L/100km te gjitha serviset te kryera me koh 3 muaj regjistrim 4 goma te reja jo hipotek jo denime mundesi ndrrimi me vetur prej vitit 2005 ...

 • Shitet Golf 5 2.0 TDI - 2004
  5,600.00 €
  2020/03/27 18:15:14 GMT Prishtinë

  Shitet Golf 5 2.0 TDI Viti:30.12.2004 Klimatronik Abs Airbag Central ne gjendje shum te mir Tel.+Viber :+38344226043

Reklamë

Të zgjedhura

Reklamë

Ju mund të na kontaktoni për të krijuar një reklamë
Na kontaktoni